Новини економіки. 17 грудня. У наступному році вчителів чекає підвищення зарплат.

Табачник задоволений тим, що більше дошкільнят стало ходити в садок

«Ми плануємо чотириетапне підвищення», – сказав міністр освіти Дмитро Табачник, повідомляє Сегодня.

Точну цифру підвищення він називати не став, відзначивши, що це передчасно до прийняття держбюджету. А якщо приймуть новий закон про вищу освіту, то значно зростуть і стипендії, які будуть вперше прив’язані до прожиткового мінімуму (це, орієнтовно, 1017 гривень з 1 січня. – Авт.).

У планах міністерства – до кінця 2013 року завершити підключення всіх шкіл до інтернету. А ще в наступному році підручники проходитимуть практичну експертизу: перед тим, як запускати їх в тираж, на їхніх макетах будуть проводити заняття в школах, ПТУ і вузах, щоб дізнатися думку вчителів та учнів.

Табачник задоволений тим, що більше дошкільнят стало ходити в садок. «За рік відновили роботу 130 дитсадків», – зазначив міністр. За його словами, зараз у садки ходить 81,5% дітей від 3 до 6 років, хоча ще два роки тому таких було 68%.

У наступному навчальному році діти почнуть вивчати англійську з 1-го класу, а інформатику – з 2-го. «По-новому проходитимут уроки фізкультури: без нормативів, як урок руху і дихання, перебування на свіжому повітрі», – розповів міністр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.