Новини науки. 21 грудня. Через картинки з оголеними дівчатами поважні домогосподарки розлучалися зі своїми чоловіками ще в середині минулого століття. Сьогодні вчені посилаються на дані, що свідчать про зворотне…

Цінності сім'ї змінилися

Чи є порнографія руйнівною для стосунків? Близько 10-25% розлучень між 1962 і 1979 роками були викликані пристрастю чоловіка до відвертого журналу Playboy, стверджують вчені з університету Мічигану. Це означає, що легендарний журнал розбив 1,4-3,5 щасливих подружніх союзів за 16 років.

Деякі експерти не згодні з висновками колег з Мічигану, вказуючи на те, що в ті роки Playboy купували лише 2% населення, причому в основному – юнаки і самотні чоловіки. Крім того, в 60-70 роки в США існував закон, згідно з яким жінка могла отримати розлучення, лише довівши, що її чоловік був невірний, агресивний, кинув її або є шахраєм.

Ще одна робота на тему фортеці шлюбних союзів і порнографії показала, що між пристрастю подружжя до відвертих матеріалів в інтернеті і ймовірністю розлучення існує зв’язок, проте не прямий, а зворотній! Це означає, що в сім’ях, де є доступ до інтернету і порноматеріали, рідше трапляються розлучення. Проте найбільший вплив на ризик розлучення надає зовсім не порнографія, а такі чинники, як дохід сім’ї, рівень освіти подружжя, кількість дітей, расова приналежність і місце проживання.

Джерело ЗдравоЕ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.