Новини здоров’я. 19 грудня. Електромагнітна стимуляція може стати одним з ефективних методів лікування пацієнтів, які пережили інсульт.

Приблизно у половини людей інсульт закінчується паралічем половини тіла

Як показало нове дослідження, у хворих, яких лікували за допомогою магнітних імпульсів, швидше поліпшувалися функція зору і увага.

Приблизно у половини людей інсульт закінчується паралічем половини тіла – найчастіше, лівої. Такі наслідки інсульту призводять до повільного відновлення та інвалідизації. Основні методи лікування – це терапія і фізкультура, однак реабілітація вимагає великої кількості часу і зусиль.

Електромагнітна стимуляція дозволяє покращити зір і увагу інсультників на 20% за кілька тижнів, повідомляють італійські експерти. В їх роботі взяли участь 20 осіб з паралічем лівої сторони, половині з яких на додаток до звичайних процедур проводили стимуляцію головного мозку за допомогою електромагнітних імпульсів.

Подібне лікування застосовують до пацієнтів з депресіями і операціями на хребті. Результати експерименту виявилися обнадійливими, особливо у пацієнтів, які постраждали від інсульту найбільше.

«Ми сподіваємося, що через кілька років електромагнітна стимуляція стане додатковим інструментом для реабілітації пацієнтів», – уклали дослідники, відзначивши, що процедура не завдає хворим страждань, а також займає лише кілька хвилин на день.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.