Новини науки. 20 грудня. Християнська святиня – Туринська плащаниця не є середньовічною підробкою, а являє собою справжній похоронний саван Христа.

Туринська плащаниця не є середньовічною підробкою

Про це повідомила сьогодні лондонська газета Daily Mail з посиланням на нові дослідження італійських вчених.

У ході експериментів фахівці з Національного агентства нових технологій, енергетики та сталого розвитку Італії встановили, що “підробити на лляній тканині відбитки людського тіла і крові було неможливо тими засобами, які були в Середні віки, і вони мають природне походження”.

У висновку вчених наголошується, що ці відбитки стали результатом потужного “вивільнення електромагнітної енергії”. Тим самим, пише видання, їх висновки побічно підтверджують впевненість сотень мільйонів християн у тому, що відбитки на тканині утворилися в момент воскресіння Христа.

“Ми сподіваємося, що кожен може зробити власні висновки з наших нинішніх досліджень”, – зазначили італійські фахівці.

Легендарна Туринська плащаниця тривалий час зберігалася в одному з храмів Константинополя. Після розграбування столиці Візантії хрестоносцями, плащаниця була привезена до Франції, а звідти потрапила до Італії. Зараз святиня знаходиться в соборі Святого Іоанна Хрестителя в Турині.

Згідно з переказами, в цей саван Йосип Аримафейський загорнув тіло Ісуса Христа після його хресних страждань і смерті. На савані залишилися відбитки Лику і Тіла, а також Крові. Зараз вчені встановили, що вони справжні.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Comments

  1. …и не важно что три радиологических лаборатории, независимо друг от друга доказали принадлежность плащаницы к 11 веку…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.