Новини. України. 8 грудня. У вівторок минуло 9 днів з дня смерті фотографа тижневика «2000» Віталія Розвадовського.

Віталій Розвадовський був вбитий

У вівторок, за православним звичаєм, у Видубицькому монастирі, де відспівували Віталія, пройшла поминальна служба. А пізніше на Байковому кладовищі зібралися друзі, щоб вшанувати його пам’ять.

У міліції кажуть, що справа про вбивство зараз на стадії досудового слідства.

«Слідство розглядає всі версії, але поки факти говорять про те, що вбивство Розвадовського сталося з корисливою метою, через 20 тис. грн, які загиблий передав головному підозрюваному (Ярославу Полушкіну) за айфони. Цю версію підтверджують не тільки свідчення підозрюваного, але і свідчення декількох свідків. У їх числі мешканці квартир на сходовій клітці, де сталося вбивство, і журналісти різних видань, з якими загиблий спілкувався останнім часом. Журналісти відразу звернулися до нас з пропозицією допомогти слідству. З їх допомогою ми змогли відновити по крихтах всю картину останнього дня і останніх годин загиблого. Головний підозрюваний перебуває у Лікарні швидкої допомоги», – сказав заступник начальника ЦГЗ київської міліції Володимир Дмитренко.

Джерело, близьке до слідства,сказало, що головною помилкою Віталія було те, що він занадто довіряв Ярославу. У сім’ї як і раніше не вірять, що Ярослав – вбивця.

«Віталік був для нас як член сім’ї. Ми проводили разом дні народження та інші свята. Цього не може бути», – сказала тітка Ярослава Вікторія Полушкіна.

Юристи кажуть, якщо провину Ярослава доведуть, йому загрожує від 10 років в’язниці до довічного ув’язнення.

Джерело Сегодня 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.