Новини України. 13 грудня. Лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук сьогодні в компанії з відомими українськими музикантами проведуть онлайн-концерт нового музичного проекту “Брюссель”.

Вакарчук і Ко сьогодні виступлять онлайн

Подібний онлайн-концерт відбувається в Україні вперше. Трансляцію концерту можна переглянути на офіційному Youtube-каналі проекту “Брюссель” о 16:00.

Прем’єра, реалізована спільно з Google, є аналогічною такого ж роду інтернет-трансляціям західних груп, об’єднаних в серію “Unstaged”.

“Ми вирішили провести прем’єру проекту “Брюссель” на YouTube невипадково. Сьогодні Інтернет-аудиторію не можна порівняти за своїми масштабами з жодним концертним майданчиком, і це чудова можливість поділитися новою музикою з якомога більшою кількістю людей”, – розповів Святослав Вакарчук.

“Практика презентації нового музичного матеріалу або концертів на YouTube вже давно існує в світі. Такі гранди світової сцени, як U2 та Coldplay активно використовують власні канали на YouTube для зв’язку з прихильниками. І ми раді, що тепер і Україна приєдналась до цієї тенденції”, – цитує офіційний сайт “Океану Ельзи” директора Google в Україні Дмитра Шоломка.

ВІДЕО

Нагадаємо, нещодавно зіркові музиканти зібрані в проекті “Брюссель” презентували свій перший сингл “Airplane”.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.