Новини спорту. 14 грудня. Тринадцять із шістнадцяти національних збірних, які візьмуть участь у чемпіонаті Європи з футболу 2012 року, прийняли рішення базуватися у Польщі в період турніру.

ЄВРО-2012
Команди побажали жити в Польщі

В Україні, крім господарів, вирішили зупинитися лише французи та шведи. Про це повідомляє сьогодні Польське агентство друку.

Збірна Росії раніше планувала вибрати базу в Україні. Проте після підсумків жеребкування, під час якого стало відомо, що групові зустрічі російська команда проведе у Вроцлаві та Варшаві, вирішила оселитися в центрі польської столиці в готелі “Брістоль”.

Як повідомлялося раніше, португальці зупиняться в Опаленіце, ірландці – в Сопоті, англійці й італійці обрали Краків, німці – Гданськ, а данці – Колобжег, незважаючи на те, що по дорозі на свій перший матч з командою Нідерландів, запланований в Харкові, їм доведеться подолати 1700 км.

Іспанська збірна вибрала північне місто Гневіно в Поморському воєводстві, грецька команда віддала перевагу об’єкт під Варшавою в Яхранці. Зручніше за все почуватимуться чехи, які поселяться у Вроцлаві і зіграють там всі три матчі групового етапу. Точне рішення поки не прийняли хорвати, але вже відмовилися від українського об’єкта, вибираючи між польськими містами Тихи і Медзихуд.

Польські господарі турніру тренуватимуться на столичному стадіоні “Полонії” і житимуть в центрі міста в готелі “Хаятт”.

Офіційно збірні заявлять про свої плани на розміщення під час Євро-2012 в середині січня, і поки всі повідомлення з приводу місць проживання і тренувань учасників турніру носять неофіційний характер.

Чемпіонат Європи стартує 8 червня у Варшаві і пройде в чотирьох польських і чотирьох українських містах. У Польщі, крім столиці, матчі приймуть Вроцлав, Познань і Гданськ.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.