Новини України. 4 грудня. Близько 100 тисяч громадян Росії, які проживають в Україні, можуть взяти участь у виборах до Держдуми РФ 4 грудня.

Українські росіяни голосують

Як передають РИА Новости, про це повідомила в суботу прес-секретар російського посольства Олена Хоменко.

Вибори депутатів Держдуми РФ пройдуть у неділю. Для росіян закордоном також буде організовано голосування. В Україні буде відкрито 9 виборчих дільниць.

“За даними Центрвиборчкому Росії, в Україні проживають близько 100 тисяч російських громадян, які можуть взяти участь у виборах”, – відзначила Хоменко.

За її словами, на консульському обліку посольства Росії в Україні коштують 9,5 тисячі осіб, на консульському обліку генконсульства РФ в Одесі – 9,4 тисячі осіб. На обліку генконсульства РФ в Сімферополі коштують 45 тисяч.

Чисельність виборців Чорноморського флоту Росії становить 22 тисячі. На обліку консульства Росії в Харкові перебувають ще 28 тисяч осіб.

“Російські громадяни, які перебувають в посольстві на консульському обліку, були запрошені на вибори в письмовому вигляді і по телефону”, – розповіла прес-секретар посольства Росії.

Також вона повідомила, що в неділю участь у виборах на першій виборчій дільниці в Києві візьме посол РФ в Україні Михайло Зурабов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.