Новини авто. 29 грудня. Видання 24/7 Wall St. склало список найбільш провальних продуктів, що з’явилися на американському ринку в поточному році.

Fiat 500 Gucci
Американці не купують Fiat 500

До рейтингу, разом з електронними пристроями і кінокартинами, потрапили і два автомобілі – гібрид Chevrolet Volt і компакт-кар Fiat 500.

“Вольт”, на думку фахівців видання, заслужив місце в списку найбільш невдалих речей за двома причинами: по-перше, автомобіль не зміг досягти запланованого концерном General Motors рівня продажів, а по-друге, машина в листопаді цього року потрапила під розслідування Національної адміністрації безпеки дорожнього руху США (NHTSA). Минулого місяця влада почала перевірку безпеки літій-іонних акумуляторів, причиною для якої послужило мимовільне загоряння автомобіля Chevrolet Volt на парковці тестового центру NHTSA. За три тижні до цього “Вольт” проходив бічний краш-тест.

У зв’язку з початком перевірки концерн GM оголосив про можливість відкликання Chevrolet Volt, а також пообіцяв надати підмінні автомобілі всім власникам гібрида, що сумніваються в батареях, встановлених в цій машині. Крім того, компанія Opel призупинила продаж моделі Ampera, яка є “близнюком” Volt, до з’ясування причин спалаху.

Сімейство Fiat 500 потрапило в рейтинг через провального рівня продажів в США.

За матеріалами motor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.