Новини світу. 29 грудня. Розлучитися з негативними спогадами і залишити їх в році, що минає жителям Нью-Йорка і численним туристам допомагає звичайна машинка для різання паперу.

Американці прощаються зі спогадами в Нью-Йорку

Її встановили ​​в середу на центральній площі Нью-Йорка – Таймс-сквер. Кожному охочому в ці передноворічні дні пропонується кинути в автомат будь-які документальні свідчення негативних подій, що відбулися в 2011 році.

Люди охоче стають в чергу до машинки, яка”перемелює” фотографії колишніх коханих, рахунки, які нагадують про витрати, штрафи за неправильне паркування, газети з неприємними статтями і т.д. Деякі навіть приносять результати медичних аналізів.

Наприклад, мешканка штату Флорида знищила в апараті наказ про відрядження свого чоловіка в зону військових дій.

“Я позбавляються від цього документа в надії, що наші п’ятеро дітей зможуть частіше бачити свого батька”, – пояснила вона.

У автомат вирушили також листочки паперу зі словами “зайві кілограми”, “кредит на освіту”, “песимізм”.

Цього року всі бажаючі можуть не тільки “подрібнити” свої погані спогади, а й “розбити” їх. Для цього недалеко від машинки лежить спеціальний важкий молоток. Ним можна розбити мобільний телефон, незручний стілець тощо.

Тим, хто дізнається про “машині зі знищення поганих спогадів”, тільки опинившись безпосередньо поруч з нею, надається можливість записати на папері все, що їх турбувало в році, що минає, прямо на місці.

Найбільш креативним винищувачам спогадів організатори обіцяють подарувати планшет iPad 2.

Така акція проводиться в Нью-Йорку з 2007 року – один з її організаторів почерпнув цю ідею у свого старого приятеля, жителя мегаполісу, який розповів йому колись про давню традиції місцевих студентів розлучатися з неприємними спогадами. Треба написати на папірцях про те погане, що було протягом року, потім напхати їх всередину ганчір’яної ляльки – її розмір залежить від кількості зім’ятих папірців – і спалити це опудало. Однак розводити багаття на Таймс-сквер було б небезпечно, тому щороку знищенням неприємних спогадів займається паперорізальна машинка.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.