Новини України. 5 грудня. Відео. У Луганську припинено трансляцію ролика, який рекламує Євразійське економічне співтовариство (ЄврАзЕС), на телеканалах.

Владислав Кривобоков виступає замовником ролика

Про це повідомив депутат Луганської обласної ради, замовник трансляції ролика Владислав Кривобоков.

За його словами, про заборону трансляції йому розповіли представники двох луганських телеканалів ЛОТ і ІРТА. «Мною на імена керівників телекомпаній були направлені листи з проханням дати роз’яснення з приводу розриву договірних відносин і, відповідно, зняття ролика з прокату. Відповідей поки я не отримав», – сказав Кривобоков.

У відкритому зверненні на своєму сайті він пояснює, що в ролику «всього лише на всього висловив свою громадянську позицію, яка, до речі, відображає надії, принаймні, половини громадян України».

Нагадаємо, в цьому ролику, замовленому Кривобоковим, кілька пар рук спочатку руйнують пазли у вигляді карти України, Росії, Білорусі та Казахстану, а потім його збирають під логотипом ЄврАзЕС.

17 листопада Кривобоков заявив, що готовий накласти на себе руки будь-яким способом, якщо Україна вступить в Європейський союз. У заяві депутат, цитуючи кодекс самурая, пропонує парі політикам, які є прихильниками євроінтеграції. У ньому депутат також зазначає, що знаходиться при здоровому розумі і тверезому розумі.

ВІДЕО

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.