Новини світу. 27 грудня. В Ізраїлі окружний суд міста Петах-Тіква у вівторок, 27 грудня, засудив до шести довічних термінів вихідця з Челябінська Дем’яна Карлика, визнаного винним у вбивстві сім’ї з шести осіб.

Дем'ян Карлик

За даними видання, Карлику додатково дали десять років в’язниці за те, що злочин було спланована, а убитих членів сім’ї підсудний до того ж пограбував. Родичці убитих Яні Ошренко Карлика зобов’язали виплатити компенсацію в розмірі 258 000 шекелів (68 тисяч доларів).

За версією слідства, Дем’ян Карлик зарізав членів сім’ї Ошренко в жовтні 2009 року після того, як в 2008 році ті звільнили його з роботи у сімейному ресторані Premier за крадіжку пляшки горілки. Жертвами Карлика стали 56-річні іммігранти з Таджикистану Людмила та Едуард Ошренко, їхній син Дмитро, його дружина Тетяна, а також діти останніх – трирічний Ревіталь і тримісячний Натаніель.

Сам 39-річний Карлик причетність до вбивства Ошренко категорично заперечує, хоча на перших допитах він провину визнав. Виходець з Челябінська визнав, що був присутній на місці вбивства в день, коли його було скоєно, але провину за загибель Ошренко покладає на якогось Влада, особу якого встановити не вдалося.

Дружину Дем’яна Карлика Наталю суд засудив до 13 років в’язниці в листопаді 2011 року, визнавши її винною у приховуванні злочину чоловіка і знищенні доказів.

За словами прокурора Одед Келлера (Oded Keller), вбивство сім’ї Ошренко стало “найжорстокішим за всю історію Ізраїлю“.

Джерело Лента.ру 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.