Новини світу. 15 грудня. Число жертв отруєння підробленим алкоголем на сході Індії перевищило вже 60 людей.

Причиною загибелі людей стало отруєння метилом

Близько 80 пацієнтів знаходяться в лікарнях у важкому стані. Раніше повідомлялося про 40 загиблих і 100 госпіталізованих.

Всі загиблі і постраждалі пили вироблене кустарним способом спиртне в дешевому закладі поряд із залізничною станцією Сангрампур в 50 кілометрах від столиці штату Західна Бенгалія міста Колката (Калькутта). У ніч на середу багато хто відчув себе погано. Перші померлі були зафіксовані в середу вранці. Потім число жертв “паленого” спиртного стало стрімко рости.

Як повідомив пресі представник місцевого управління охорони здоров’я, причиною загибелі людей стало отруєння метилом. Більшість отруєних – чорнороби, рикші, небагаті селяни. За останніми даними, померло 63 людини, медики побоюються, що число жертв може ще зрости.

Головний міністр штату Західна Бенгалія Мамата Баннерджі заявила, що уряд штату бере під контроль розслідування цього інциденту. Вона закликала громадськість допомогти владі у боротьбі з незаконними виробниками спиртного.

В округ, де сталося отруєння, прибули представники керівництва поліції штату, щоб провести розслідування. Влада направила в регіон бригаду лікарів.

Влада вже заарештували чотирьох продавців саморобного алкоголю. Розгніваний натовп місцевих жителів зруйнував і підпалив заклад, в якому отруїлися люди.

За матеріалами РИА-Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.