Новини економіки. 22 грудня. Голова правління Deutsche Bank Йозеф Аккерманн прогнозує, що якщо Європа не зможе впоратися з борговою кризою, то наслідки можуть бути катастрофічними.

європарламент
Якщо криза не мине, для Європи все закінчиться сумно

На думку банкіра, щоб уникнути катастрофи, необхідно посилити фінансову політику – навіть за рахунок обмеження національних суверенітетів, повідомляє Тelegraf.lv.

На проведеному у вівторок у німецькому Ессені економічному форумі Йозеф Аккерманн закликав зробити висновки з боргової кризи і звернути увагу на необхідність відродження ідеї єдності Європи.

Він вважає, що криза держборгу безжально оголив всі слабкості Євросоюзу, а для того, щоб надалі грати на рівних з великими світовими державами, Європа повинна бути сильною. У світлі ж нинішнього боргової кризи вона виглядає вельми блідо.

«В Азії та в США багато хто вже просто списали Європу з рахунків», – зазначив фінансист, відзначивши, що вона зараз втрачає своє міжнародне значення як в економічному, так і культурному відношенні.

Тим часом швидкими темпами нарощують свою економічну міць країни, що розвиваються. На сьогоднішній день 118 з 500 найбільших концернів світу представляють ці регіони, причому батьківщиною 60 з них є Китай.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.