Новини політики. 6 грудня. Світові тенденції свідчать про перехід від капіталізму до соціалізму, і результати виборів у Росії – пряме тому підтвердження, заявив народний депутат України (КПУ) Володимир Матвєєв.

комуністи
Світ рівняється на комуністів

«Сьогодні вже всім очевидно, що в світі йде глобальний перегляд принципів управління державою. Люди роблять вибір на користь соціалізму. І результат комуністів в Росії – це чергове підтвердження світової тенденції. КПРФ з тими ж ідеями і лідерами отримує в два рази більше голосів в порівнянні з 2007 роком. Тоді у них було трохи більше 11%, а зараз – 20%. У той же час «Єдина Росія» з її привабливими лідерами і обіцянками отримала приблизно 49% проти 51% в 2007 році і втратила 77 мандатів», – заявив парламентарій.

Комуніст також нагадав і про масову акцію протесту «Захопи Уолл-стріт» лівого толку, що стартувала в США.

На його думку, ще одним підтвердженням переходу світу до лівих ідей стала і перша в історії П’ятої республіки (з 1958 року) перемога французьких лівих на виборах у верхню палату парламенту.

Виходячи з цього, резюмує Володимир Матвєєв, «світ починає перейматися лівими ідеями, ефективність яких під час світової фінансово-економічної кризи, зокрема, доводять Китай і В’єтнам».

«У той час як демократичні Європа і США, та й Україна, яка на них рівняється, досі розсьорбують його наслідки. Тому я сподіваюся, що наша держава не залишиться осторонь і візьме приклад прогресуючих Китаю та В’єтнаму, а також думаючої частини населення інших країн. Світ на грані лівого повороту, і ми не маємо права залишитися за дверима», – заявив комуніст.

Джерело НБН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.