Новини культури. 6 грудня. Він не знав, що таке депресія і вмів дарувати людям радість. Сьогодні – 110 років від дня народження Уолта Діснея.

Уолт Дісней і його герої

Це він вигадав Міккі Мауса і перший звуковий мультфільм. Він відкрив перший в світі парк розваг.

Все почалося у невеликому гаражі. 86 років тому Уолт Дісней намалював предків Міккі Мауса. А три роки потому з’явилися начерки вже і головного мишеняти країни. Успіх прийшов лише через кілька років, коли він зробив перший в історії звуковий мультфільм.

Мультик під назвою “Пароплав Віллі” перевернув світ. Дісней і його дітище тоді були у всіх на вустах і перших шпальтах гезет. Наступний крок – Міккі заговорив. Спочатку його озвучував сам режисер.

Міккі було чотири роки, коли він став наймолодшим володарем “Оскара”. А гараж Діснея, як у казці, перетворився у величезну кіностудію. Один за одним почали виходити шедеври. “Кумедні симфонії”, “Білосніжка і сім гномів”, “Піноккіо”, “Спляча красуня”.

Дісней першим почав показувати казки з екрану. А потім першим вивів своїх героїв на вулицю. Понад півстоліття тому в Лос-Анджелесі відкрився перший тематичний парк розваг – “Діснейленд”.

Джерело Подробности 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.