Новини України. 7 грудня. Заборгованість уряду перед Укрзалізницею з компенсацій за перевезення пільгових категорій громадян становить 370 млн.грн.

Укрзалізниця підніме вартість квитків

Укрзалізниця до кінця року буде просити Кабінет міністрів розглянути питання підвищення вартості залізничних квитків. Про це сказав сьогодні журналістам на прес-конференції Генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак, передає ЛігаБізнесІнформ.

Козак зазначив, що заборгованість уряду перед Укрзалізницею з компенсацій за перевезення пільгових категорій громадян на сьогоднішній день складає 370 млн.грн., А за підсумками року складе 450 млн.грн.

“При цьому збитки в цілому від пасажирських перевезень дальнього та приміського сполучення складуть 6,1 млрд.грн. На ці кошти ми б могли повністю за кілька років оновити весь пасажирський парк. На сьогоднішній день 49% рухомого складу перевищує термін експлуатації. Тому, якби не було таких великих збитків, ми б  комфортніше возили наших пасажирів “, – додав він.

Козак також підкреслив, що на сьогоднішній день в Росії перевезення в купейному вагоні вище, ніж в Україні в 6,1 рази, в Білорусі – в два рази.

“Ми будемо у зв’язку з цим аналізом просити уряд про те, щоб знайти можливість знайти тарифи, але так, щоб це, природно, не позначилося великим тягарем на наших громадянах”, – зазначив Козак.

Суму на яку планується підвищити вартість проїзду він не уточнив, пославшись на те, що вона ще не розраховувалася.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.