Новини України. 30 грудня. В Україні лише 7% побутових відходів переробляється та утилізується.

Тільки 7% побутових відходів переробляється та утилізується

У новому році в Україні за недотримання містами та їх мешканцями правил з роздільного збору сміття планується введення штрафних санкцій.

Про це повідомив начальник управління благоустрою територій та комунального обслуговування Мінрегіону Олександр Ігнатенко. За його словами, для громадян штраф складе від 340 грн, а для посадових осіб виконавчих комітетів міськадміністрацій, які не забезпечили умови для роздільного збору сміття, – до 1700 грн.

Ігнатенко підкреслив, що щорічно в населених пунктах України утворюється 50 млн куб м сміття, що становить близько 12 млн тонн. І тільки 7% побутових відходів переробляється та утилізується. З них 3% – завдяки роздільному збору сміття і переробці вторинної сировини, а 4% спалюється на двох сміттєспалювальних заводах – в Києві та Дніпропетровську.

Всього ж, за словами Ігнатенка, роздільний збір сміття забезпечений на сьогоднішній день в 130 містах України. На сьогоднішній день, повідомив начальник управління Мінрегіону, в Україні нараховується близько 5 тисяч сміттєзвалищ, щорічно з’являється 35 тис. несанкціонованих.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.