Новини спорту. 29 грудня. Біатлонна збірна України провалила старт сезону.

Найкращий результат — п'яте місце Олени Підгрушної

За три етапи Кубка світу українці, яких після торішніх успіхів почали зараховувати до елітної групи, не спромоглися жодного разу здобути медаль.

Найкращий результат — п’яте місце Олени Підгрушної. Виступ чоловіків можна назвати катастрофічним.

Основною причиною невдалого старту називають зрив у підготовці під час виїзду на перший сніг до норвезького Шушена. Там команда не змогла виконати запланованих тренувальних обсягів.

Проте ці проблеми були не лише в української команди. Дефіцит снігу в Європі змусив перекроїти підготовчі графіки для більшості провідних збірних. Без зривів не обійшлося навіть у зазвичай стабільних норвежців. Але вони швидко знайшли оптимальний змагальний ритм. Те саме стосується й російської збірної.

Українці вразили стабільними провалами. Тож проблема нашої команди не лише в одному конкретно взятому тренувальному відрізку, а в системних похибках протягом усієї міжсезонної підготовки.

Загалом українці відзначалися стабільністю на вогневих рубежах, але бігли посередньо. Зараз за звичного темпу бігу влучність звелася до нуля. Є версія, що промахи на вогневих зонах пов’язані із Романом Зубриловим, який відповідає у тренерському штабі за стрільбу.

Торік відчутно знизила свої стрілецькі показники найстабільніший снайпер команди Олена Підгрушна. Зараз те саме можна сказати про всіх представників чоловічої збірної, за винятком Олександра Біланенка. Сестри Семеренко стабільними у стрільбі ніколи не були, й тренери нічого вдіяти не можуть.

Підйом у результатах українські тренери обіцяють у перших перегонах нового року. Етап у німецькому Обергофі стартує 4 січня. Туди, за словами Володимира Бринзака, точно поїде 21-річна Юлія Джима. Вона відзначилася другим місцем у спринтерських перегонах на етапі Кубка Міжнародної спілки біатлоністів у Австрії. Основним стартом залишається чемпіонат світу — він відбудеться з 1 по 11 березня в німецькому Рупольдингу. Етапи Кубка розглядають як підготовку до нього.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.