Новини України. 29 грудня. Українці закликають один одного не дивитися новорічного привітання Президента України Віктора Януковича.

Віктор Янукович
Українці закликають не дивитися привітання Януковича

Прохання не дивитися новорічного привітання президента розсилають один одному користувачі мережі Facebook.

Ініціатором такої акції став телеканал ТВі, який відмовився показувати Януковича в новорічну ніч. Директор каналу Микола Княжицький написав відповідне повідомлення на своїй сторінці у соцмережі.

“Коли інші будуть чекати 31 січня на привітання президента і іноземну попсу, ви перемкнете на ТВі. У нас о 00.00 своє неповторне привітання, а потім-повна версія кращого українського рок-концерту року”, – написав у сторінці Facebook Микола Княжицький.

Користувачі інтернету також розсилають в мережі повідомлення такого змісту:

“Шановні колеги. У нас росте коло друзів. Прошу вас подякувати і підтримати канал “ТВі”, який першим зголосився не демонструвати лицемірство влади і президента в новорічну ніч і не показувати їх привітальні звернення, надіславши відповідний лист від своїх організацій, фірм і колективів з підписами найкраще на факс: 044-277-95-31 або на Е-скриньку: [email protected]”, – йдеться в повідомленні, яке “мандрує” соцмережами.

Канал ТВІ прийняв рішення не транслювати звернення президента. Вас в 23:50 чекатиме сюрприз, справжній ПРЕЗИДЕНТ із справжніми його думками. Опісля, ми покажемо якісний концерт українських гуртів”, – відзначається в повідомленні.

Заклики не дивитися новорічного привітання Президента України можна зустріти і в інших соціальних мережах, зокрема Twitter.

Відзначимо, минулого року в одному з найбільших додатків соцмережі Facebook – Causes, з’явилася група “Я не буду дивитися новорічне привітання узурпатора”, яка налічує понад 3,5 тисячі учасників.

Раніше в ЗМІ також з’являлося повідомлення, що цього року Віктору Януковичу вдалося записати привітання з одного разу.

Зйомки пройшли на тлі будівлі Адміністрації Президента з гвардійцями, ялинкою та червоною доріжкою в кадрі. Повідомлялося, що на відміну від минулого року, вітання вдалося записати з першого дубля. У новорічну ніч воно займе півтори хвилини.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.