Новини України. 5 грудня. Ефективне реформування української армії залишається одним з найважливіших пріоритетів влади.

Українську армію чекають зміни

Про це заявив президент України Віктор Янукович на урочистостях з нагоди 20-річчя Збройних Сил, передає прес-служба глави держави.

«Українську армію чекають радикальні зміни. Як президент і Верховний головнокомандувач я впевнений, що із затвердженням нових редакцій стратегічних документів оборонного планування процес побудови нової армії набуде чітко визначених перспектив», – сказав Янукович.

Глава держави звернув увагу на важливість забезпечення армії новою і модернізованою технікою.

«Вирішенню цих та інших нагальних проблем Збройних Сил України покликаний сприяти оборонний бюджет 2012 року. У ньому в середньому в три рази передбачено збільшення витрат на розвиток озброєння та військової техніки, майже в два рази – на підготовку військ», – зазначив він.

На переконання президента, це дасть українській армії можливість розпочати перехід від «бюджету проїдання» до бюджету реформування і розвитку ЗСУ. Глава держави також наголосив на необхідності вжиття всіх заходів для збереження офіцерських кадрів, підвищення престижу військової служби.

«Хочу запевнити кожного солдата, офіцера і генерала, кожного працівника Збройних Сил України та оборонно-промислового комплексу, що держава зробить все, щоб українське військо стало сучасним і професійним і гідно виконувало свою почесну місію», – сказав Янукович.

Джерело НБН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.