Новини авто. 7 грудня. В листопаді в Україні продали більше 20,7 тис. автомобілів, що на 25% більше, ніж рік тому.

Toyota значно наростила продажі авто в Україні

Таким чином, ринок знову взяв курс на зростання, після досить спокійного жовтня, коли було зафіксовано зниження попиту після кількох місяців ажіотажного попиту.

Лідерство на ринку зберігають автомобілі Lada, але в листопаді їм не вдалося наростити продажі, а навпаки був зафіксований 5%-ий спад. Але ситуацію ускладнює рекордно низька частка ринку у АвтоВАЗу – 11,4%. Майже з таким показником минулого місяця фінішував Hyundai. Це означає, що дилерам АвтоВАЗу варто очікувати атаки від конкурентів на 1-е місце буквально кожен місяць.

Стабільно друге місце займає Hyundai, але його абсолютні показники в листопаді також знизилися. Український ЗАЗ навпаки нарощує продажі і практично впритул наблизився до конкурента. Очевидно, не останню роль в покращенні збуту ЗАЗів відіграв ЗАЗ Forza.

Сенсацією листопада став ривок Toyota з 7-го на 4-е місце на ринку і зростання продажів на 76%. Цей результат багато в чому був забезпечений появою нової Toyota Camry. Вже з першого місяця продажів Camry демонструє відмінні показники, набагато випереджаючи попереднє покоління.

Непогано в листопаді продавалися Volkswagen, а Renault і Nissan показали 22%-ий і 39%-ий ріст відповідно. Більш ніж на 30% зросли продажі у Skoda і Chevrolet, на 22% збільшився збут і Kia.

Стрімкий ривок до лідерів ринку в листопаді показав Peugeot, вперше наблизившись до позначки 400 авто в місяць.

Знову зміни відбулися в групі преміальних авто. Почесне місце №1 в листопаді повернув собі Mercedes-Benz додавши в продажах на 16%. BMW розділила 2-е місце з Lexus, а Audi відстала буквально на декілька автомобілів. Такі щільні результати говорять лише про те, що боротьба за гаманці заможних покупців авто ще в самому розпалі.

Водночас вже з першого місяця продажів нового Range Rover Evoque стало зрозуміло, що тепер в цій боротьбі буде брати участь і Land Rover.

За матеріалами autoconsulting

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.