Новини України. 10 грудня. Кабмін схвалив постанову, яка передбачає утворення територіальних комісій з питань сприяння Всеукраїнського перепису населення.

Українців "перепишуть" у 2012 році

Кабінет міністрів України схвалив постанову “Про заходи щодо підготовки та проведення Всеукраїнського перепису населення” від 28 листопада 2011 року, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Як повідомляє прес-служба КМУ, постанова передбачає утворення до 15 грудня 2011 територіальних комісій з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення.

До 1 вересня 2012 року Державна служба статистики має розробити за участю зацікавлених міністерств і відомств програму перепису, а також забезпечити проведення робіт, пов’язаних із створенням технічної бази та програмно-технологічного комплексу для обробки результатів перепису.

Рекомендовано Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям відповідно до своїх повноважень сприяти Державній службі статистики у підготовці та проведенні Всеукраїнського перепису населення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.