Новини політики. 13 грудня. Україна є і залишиться надійним партнером Європейського Союзу.

Президент загалом позитивно оцінив розвиток взаємин України та Євросоюзу

Крім того, усі реформи у нашій країні пов’язані з бажанням українців досягти євростандартів.

Як повідомила прес-служба глави української держави, про це заявив президент Віктор Янукович під час зустрічі з міністром закордонних справ Угорщини Яношем Мартоні.

Янукович наголосив, що курс України на євроінтеграцію залишається незмінним, адже йдеться про свідомий вибір українського народу.

Президент додав, що реформування, яке зараз відбувається в різних сферах діяльності країни, також напряму пов’язане з прагненням українців досягти європейських стандартів якості життя.

“Все, що ми робимо в питанні євроінтеграції, ті реформи, які відбуваються зараз в Україні, – ми робимо, в першу чергу, для українського народу. Цей процес буде продовжуватися. У нас є переконання, які ми не змінюємо – і це переконання наших громадян”, – сказав Янукович.

Президент загалом позитивно оцінив розвиток взаємин України та Євросоюзу.

“Більш прогнозованих, ніж за ці півтора роки, відносин між Україною та ЄС не було. Ми дуже цим пишаємося. Тому що це досягнення всіх політичних сил і громадянського суспільства України“, – наголосив він.

Глава держави зазначив, що сьогодні “на стадії завершення” перебуває Угода про асоціацію між Україною та Євросоюзом, яка також передбачає створення всеохоплюючої зони вільної торгівлі.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.