Новини політики. 19 грудня. Угода про асоціацію України з Європейським Союзом під час саміту в понеділок у Києві не буде парафована, хоча переговори на практиці завершено.

Угоду незабаром буде парафовано - євродепутат

Про це повідомляє депутат Європейського парламенту (“Громадянська платформа”), віце-голова комісії з міжнародної торгівлі ЄП Павло Залевський.

“Незважаючи на попередні плани, Угода про асоціацію не буде сьогодні парафована, але переговори щодо його змісту на практиці були завершені”, – цитує слова депутата його прес-служба в понеділок.

Він підкреслив, що домовленості, які буде прийнято в понеділок, стануть “з одного боку, заслугою польського голосування, а з іншого – результатом послідовної позиції Європейського парламенту, який закликав до парафування Угоди про асоціацію без попередніх умов у цьому році”.

Разом з тим, Залевський позитивно оцінив той факт, що “незважаючи на суперечки, пов’язані із засудженням Юлії Тимошенко, саміт проходить”. Євродепутат також висловив сподівання, що “угоду незабаром буде парафовано“.

“Цей акт матиме технічний характер, а не політичний. Це причина того, чому відмовилися від ефективного медійного оформлення, яке створив би саміт”, – заявив він.

Залевський також підкреслив, що Європарламент повинен відкрити офіційне бюро інформації в Києві для промоції Угоди про асоціацію, а також самого Євросоюзу в українському суспільстві.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.