Новини здоров’я. 2 грудня. Найстаріша мешканка Японії, 115-річна Тіено Хасегава померла в п’ятницю в будинку для літніх людей міста Кіяматі в префектурі Сага.

115-річна Тіено Хасегава померла з природних причин під час сну

Смерть настала з природних причин під час сну.

Хасегава народилася 20 листопада 1896 року. Найстаршим жителем Японії вона стала в травні цього року після смерті 114-річної мешканки з острова Окінава.

Після смерті Хасегава найстарішим жителем островів став 114-річний Дзіроуемон Кімура з міста Кетанго в префектурі Кіото.

Найстарішим жителем Землі в даний час є 115-річна американка Бесс Купер.

Тривалість людського життя залежить від багатьох причин. Це і генетична схильність, і навколишнє середовище, і настрій людини, її бажання жити. До ста років доживає лише мала частка відсотка від загальної чисельності людей на Землі.

Як стверджують фахівці-геронтологи, тривалість життя сучасної людини на 40% менше того, що відведено їй природою: 100-120 років активного і повноцінного життя не межа для людського організму.

За класифікацією Всесвітньої організації охорони здоров’я до довгожителів відносять літніх людей, які переступили 90-річний рубіж.

Згідно з книгою рекордів Гіннеса, зареєстрована максимальна межа тривалості людського життя становить 122 роки – стільки прожила Жанна Луїза Кальмі, мешканка Франції, яка народилася 21 лютого 1875 в місті Арль. На два роки менше прожив житель Японії Сігетіе Ідзумі, що народився в 1865 році і помер від запалення легенів в 1986 році.

За матеріалами РИА-Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.