Новини світу. 12 грудня. Саудівський кат 12 грудня привів у виконання вирок, винесений місцевій жительці, визнаній винною в чаклунстві.

Жінка була страчена за знахарство і використання потойбічних сил

Аміна бінт Абдулхалім Насер з північної провінції Джавф була страчена за знахарство і використання потойбічних сил”, – повідомили в міністерстві внутрішніх справ королівства, додавши, що “відьмі” відрубали голову.

Саудівське кримінальне право повністю засноване на строгих релігійних нормах. У зв’язку з цим місцеве законодавство не вітає спілкування підданих Абдулли ібн Абдель Азіза з джинами, духами і тому подібними створіннями. Оскільки про їх існування прямо сказано в Корані, то в реальності нечистої сили саудівська влада не сумнівається.

У королівстві широко застосовується смертна кара. На плаху там відправляють не тільки за чаклунство, але також за згвалтування, збройне пограбування, вбивство, торгівлю наркотиками, а також – за відступництво від віри.

У 2010 році в Саудівській Аравії стратили 27 осіб, роком раніше – 67. У поточному році за вироком суду там були вбиті 73 людини.

Іноземні та місцеві правозахисники вимагають від влади ввести мораторій на смертну кару, проте досі вони в цьому не досягли успіху.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.