Новини  України. 15 грудня. У найближчі 20 років Європа не налаштована приймати до себе нових учасників, і Україну в тому числі.

На 20 років в ЄС передбачають затишшя

Про це сьогодні під час «круглого столу» на тему перспективи євразійської інтеграції Україниа заявив відповідальний секретар комісії Митного союзу Сергій Глазьєв, передає НБН.

«Я думаю, що ми наближаємося до такої точки, де неминуче прийняття політичних рішень. Ми знаходимося у фазі, коли відсутність рішення – теж рішення», – сказав Глазьєв.

За його словами, навколо України інтеграційні процеси давно сформувалися.

«Європа закінчила процес свого розширення. Я думаю, в найближчі років 20 нових учасників там не з’явиться», – додав він.

Глазьєв відзначив, що залишається тільки питання по Сербії.

«І нових варіантів в майбутньому не з’явиться», – підкреслив він.

При цьому Глазьєв відзначив, що вже є сформований Митний союз у рамках євразійського економічного співтовариства, де Україна лише спостерігач, і з 1 січня ТЗ перетворюється в єдиний економічний простір.

Також експерт натякнув, що можливість розширення Митного союзу також невелика. «Виняток становлять Киргизія, Таджикистан, і можлива участь України, якщо буде прийнято відповідне політичне рішення», – сказав Глазьєв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.