Новини економіки. 13 грудня. У наступному році зарплата може вирости лише у рідкісних фахівців та ефективних топ-менеджерів.

зарплата в конвертах
Зарплата з 2700 грн. може піднятися лише до 3000 грн.

Більшість приватних підприємств не планують суттєво підвищувати зарплати своїм працівникам у наступному році, заявили експерти.

Бізнесмени наразі очікують, як розвиватиметься економічна ситуації у країні, переконана гендиректор рекрутингової компанії “Форсаж” Олена Грищук.

“Не думаю, що в світлі всього, що відбувається в Україні в 2012 році варто очікувати різкого підвищення заробітних плат в комерційних структурах. Можливо, буде якась індексація зарплат – на рівні 3-5%, причому станеться вона не на початку року (а тільки після того, як роботодавці підведуть фінансові підсумки року – з березня-квітня)”, – заявила експерт.

За її словами, винятки в плані зростання зарплат можуть складати якісь рідкісні фахівці та високоефективні топ-менеджери, яких будуть перекуповувати.

У свою чергу Гендиректор DOPOMOGA UKRAINE Катерина Скібська відзначає негативний вплив на вітчизняний ринок праці зовнішніх чинників.

“Сумні сценарії, які вже зараз з’являються в західній пресі, про тисячні скорочення персоналу, цілком ймовірно можуть розігратися і в нашій країні. Звільнення в банківській сфері, сфері страхування та у фінустановах – це безробітні співробітники корпоративних, інвестиційних та інших спеціалізованих підрозділів. Прийдешні зміни не пошкодують кваліфікованих офісних співробітників і керівників середньої ланки, тому говорити про підвищення зарплати для них на даний момент не доводиться”, – вважає фахівець.

Нагадаємо, на сьогоднішній день середня зарплата по Україні складає 2700 грн. За прогнозами Кабміну, у наступному році вона виросте до 3000 грн.

Джерело Комментарии 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.