Новини України. 15 грудня. Депутати Львівської міської ради прийняли ухвалу “Про обмеження роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) на території міста Львова”.

У Львові прийняли "сухий закон"

За таке рішення проголосувало 62 депутати.

Алкоголь заборонили продавати в магазинах і супермаркетах. Купити пива, горілки чи вина можна буде лише в барах та ресторанах.

Попередній варіант ухвали передбачав заборону продажу алкоголю та слабоалкогольних напоїв лише у МАФах, тобто тимчасових спорудах.

Новий пункт цієї ухвали набирає чинності з 1 січня 2012 р. Юридичне управління міськради погодило цю ухвалу і пропонувало проголосувати саме за неї.

Водночас голова фракції ВО “Свобода” Руслан Кошулинський зазначив, що ця ухвала з точністю копіює ухвалу, яка була прийнята у Києві і яку зараз оскаржують у судовому порядку, тому продаж алкоголю у МАФах, там здійснюється і надалі.

Тому Кошулинський від своєї фракції вніс вісім зауважень-додатків, за які депутати також проголосували. Згідно з ними передбачається заборонити видачу дозволів на торгівлю суб’єктам підприємницької діяльності новим торговим об’єктам, які мають намір здійснювати торгівлю алкогольними та слабоалкогольними напоями.

Право вирішувати кому дозволити продавати алкоголь, а кому ні, депутати присвоїли собі (видача дозволів на торгівлю відбуватиметься саме на сесії міської ради), забравши цю компетенцію в департаменту економічної політики.

Також було запропоновано заборонити торгівлю алкогольними напоями у магазинах, де продають товари для дітей (супермаркети) та під час проведення масових заходів за кошти міського бюджету (заходи як Фестиваль пива та Фестиваль сиру та вина).

За матеріалами Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.