Новини України. 21 грудня. Львівська обласна рада заборонила під час перевезень пасажирів будь-який музичний супровід у машрутках.

Водям заборонили музичний супровід

Депутати підтримали таку пропозицію Ірини Фаріон, яка запропонувала за порушення цієї норми карати перевізників.

Дана норма міститься у Концепції розвитку пасажирських перевезень автомобільним транспортом загального користування у Львівській області на 2011-2015 роки, яка була прийнята Львівською облрадою з метою поліпшення якості та безпеки пасажирських перевезень і подальшого розвитку перевезень.

“За” прийняття Концепції проголосували 68 депутатів на сесії 20 грудня.

Також депутати доручили Львівській ОДА розробити та подати на розгляд чергової сесії обласної ради Програму розвитку та оптимізації маршрутної мережі пасажирських перевезень Львівської області.

“Концепція спрямована на те, щоб робити ставку на тих перевізників, які мають належний штат співробітників і матеріально-технічну базу, щоб забезпечити якісні та безпечні перевезення”, – розповів заступник начальника управління розвитку інфраструктури Львівської ОДА Віктор Чайко.

За його словами, оптимізація маршрутної мережі передбачає, що всі маршрути стануть привабливими для перевізників, зокрема ті, які зараз є проблемними.

Джерело ZIK 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.