Новини культури. 20 грудня. Сьогодні у Львові за підтримки лідера групи Океан Ельзи Святослава Вакарчука відбулося відкриття пам’ятника поету і композитору Володимиру Івасюку.

Ініціатором та меценатом встновлення пам'ятника виступив Вакарчук

Вакарчук виступив ініціатором та меценатом, на кошти якого було створено пам’ятник. Як відзначили в прес-службі музиканта, ідея місця знаходження – проспект Шевченка, 7-9 – також належить Святославу Вакарчуку. Це місце знаходиться якраз по дорозі з філармонії до музичної академії, якою часто ходив Володимир Івасюк.

Пам’ятник, авторами якого є скульптор Сергій Олешко та архітектор Михайло Ягольник, виготовлений з бронзи, а постамент та мощення – з граніту. Висота монумента складає 2,6 метра. Він встановлений на монолітній кам’яній брилі, навколо пам’ятника з мозаїки та гранітної плитки викладена декоративна гітара. Вартість проектних робіт і виготовлення пам’ятника становить 360 тис. гривень. Крім того, з міського бюджету Львова було виділено 174 тис. гривень на благоустрій прилеглої території.

Пам'ятник Івасюку, фото: Вголос

Ідею встановити пам’ятник Святослав Вакарчук озвучив в 2006 році на святкуванні 750-річчя Львова. За його ж клопотанням, восени 2006-го міський Голова Львова Андрій Садовий створив організаційний комітет зі створення пам’ятника.

ВІДЕО (джерело: Вголос)

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.