Новини світу. 4 грудня. Російські космонавти Антон Шкаплеров та Анатолій Іванишин, які в даний час знаходяться на МКС, проголосували на виборах у Держдуму, повідомив у неділю, 4 грудня, представник Центру управління польотами.

Російські космонавти проголосували

«Сеанс зв’язку з МКС відбувся приблизно в 13:40 за московським часом. Шкаплеров і Іванишин проголосували», – сказав він і додав, що сеанс зв’язку тривав близько 20 хвилин.

Космонавти проголосували в той час, коли МКС пролітала над Атлантичним океаном.

Раніше повідомили, що російські космонавти проголосують через довірену особу – представника Центру підготовки космонавтів (ЦПК) Дмитра Жукова.

За його словами, Жуков приїхав до Центру управління польотами, і космонавти під час спеціального закритого сеансу зв’язку повідомили йому з орбіти, за яку партію вони хотіли б віддати свої голоси. Потім співробітник ЦПК, вже в присутності преси, опустив заповнений бюлетень в урну для голосування, яку доставили в ЦУП. Таємниця голосування при цьому дотримується, зазначив співрозмовник агентства.

Попередньо Жуков взяв відкріпні посвідчення на ім’я Шкаплерова і Іванишина на виборчій дільниці за місцем прописки космонавтів у Зоряному містечку.

Джерело РИА Новости 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.