Новини України. 29 грудня. Київську ялинку прикрасили “вухами Януковича”.

Вуха і обіцянки Януковича

Сьогодні в Києві представники молодіжного крила політичної партії «Фронт змін» провели акцію протесту, в рамках якої учасники в якості ялинкових прикрас використовували вуха президента Віктора Януковича і листи паперу, з написаними на них обіцянками глави держави.

Усього в акції брало участь близько 30 людей. Спочатку учасники встановили ялинку біля пам’ятника Григорію Сковороді. Після цього вони почали прикрашати ялинку «вухами Президента» і обіцянками, які в різні періоди вимовлялися Віктором Януковичем.

Після прикрашання ялинки, молодь влаштувала невеликий хоровод навколо новорічного дерева. Наприкінці заходу Дід Мороз, який також був одним з учасників події, зачитав новорічне звернення до глави КМДА Олександра Попова.

«Протягом року жодна обіцянка президента Віктора Януковича не була виконана», – було зазначено у зверненні.

В цілому, молодь стверджує, що жодна з передвиборних обіцянок, які стосувалися бюджетних місць у ВНЗ, контрактної армії і багато чого іншого, не була виконана Віктором Януковичем.

Після зачитування вимог, активісти пропонували кожному з перехожих записати ту обіцянку, яку не було виконано президентом, а потім повісити його на ялинку.

Джерело НБН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.