Новини України. 21 грудня. Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки не видавала дозволи суб’єктам господарювання, які експлуатують автомобільні “кіоски” для приготування кави.

Пересувні кав'ярні - небезпечні

Про це повідомили у прес-службі Держгірпромнагляду.

“Мобільні станції еспресо – пересувні автокав’ярні, що розташовують поблизу станцій метрополітену, на ринках та в інших місцях масового скупчення людей, використовують балони зі зрідженим газом, які становлять потенційну небезпеку для обслуговуючого персоналу, відвідувачів та інших громадян”, – ідеться у повідомленні прес-служби.

У зв”язку з цим, територіальні органи Держгірпромнагляду протягом грудня-січня перевірять дотримання вимог нормативних актів з охорони праці суб’єктами господарювання, що експлуатують автокав’ярні.

“Власники мобільних станцій еспресо, які використовують імпортне обладнання, відповідно до чинного українського законодавства, повинні мати на нього висновки експертизи та дозвіл Держгірпромнагляду на експлуатацію установки з пропан-бутаном, а персонал – пройти навчання з охорони праці”, – заявили в прес-службі Держгірпромнагляду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.