Новини України. 14 грудня. Відео. Сьогодні у Хмельницькому відбулась міжрегіональна акція протесту “Вимоги народу виконати”, на якій підприємці спільно з чорнобильцями та представниками політичної опозиції знову вимагали відставки влади.

Мітинг тривав близько години

Серед вимог підприємців: саморозпуск Верховної Ради, відставка уряду і президента України, скасування пенсійної реформи і закону про “спрощенку”, Податкового кодексу, забезпечення реалізації виконання соціальних пільг і гарантій.

Загалом на майдані зібралось понад тисяча протестувальників. Були і представники з Києва, Вінниці, Рівного.

“Такі мітинги і акції непокори проводяться не тільки в Хмельницькому, – заявила голова вінницької обласної громадської організації “Підприємці Поділля” Ірина Касьян. – Вже другий рік ми йдемо по Україні. Мітинги відбуваються у багатьох містах нашої держави. Ми не збираємось здаватись! Ми повинні захищати свої права для того, щоб наші батьки жили так, як вони на це заслужили, щоб наші діти не шукали кращої долі за кордоном”.

Мітинг тривав близько години.

Також учасники міжрегіонального майдану разом з чорнобильцями, представниками дітей війни та студентства оголосили безстрокову акцію протесту проти влади.

На майдані встановили намет, у якому постійно, до виконання владою вимог підприємців, житимуть учасники мітингу. На забезпечення активістів скинулись усім майданом. Сума наразі не оголошується – збирали на ковдри, матраци і харчування.

ВІДЕО

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.