Новини здоров’я. 20 грудня. Французька влада звернулася з закликом до тридцяти тисяч жінок видалити грудні імплантати “Полі імплант протез”.

Деякі імплантати протікають, і їх вміст викликає проблеми зі здоров'ям

Деякі імплантати протікають, і їх вміст викликає проблеми зі здоров’ям. Серед них – вісім випадків ракових захворювань, імовірно викликаних витоком наповнювача.

Каже пластичний хірург: “На мій погляд, мова йде про запобіжні заходи, а не про заходи щодо запобігання поширення небезпечного захворювання. Ризик нам відомий: ці імплантати можуть розірватися. Це не пов’язано з онкологією. Смертельна небезпека цим жінкам не загрожує. Вони повинні спокійно зустріти Різдво і Новий рік, а потім вже відвідати свого хірурга”.

Витрати з видалення імплантатів візьме на себе уряд. Однак за нові протези влада платити не збирається. Виключення буде зроблено тільки для пацієнток, що перенесли мастектомію.

“Ця операція коштує від двох до трьох тисяч євро. Так що це досить дорого. Ми представляємо собою низи середнього класу. Це означає, що ми не зможемо відкласти гроші і сплатити собі нову операцію”.

Компанія виробник імплантатів закрилася в минулому році після того як було встановлено, що гель, який використовується, не призначений для медичних цілей.

За матеріалами euronews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.