Новини здоров’я. 30 грудня. Вищий законодавчий орган Франції схвалив введення податку на газовані напої, метою якого є боротьба з епідемією ожиріння.

Виробники напоїв не прийшли в захват від ініціативи французьких законодавців

Крім цього, новий податок принесе гроші в державну скарбницю.

Кожен цент з проданої пляшки Кока-коли, Фанти або будь-якого іншого солодкого газованого напою, покликаний зупинити любителів шкідливих напоїв від зловживання ними. Економісти підрахували, що подібний захід принесе в скарбницю близько 120 мільйонів євро.

Виробники напоїв не прийшли в захват від ініціативи французьких законодавців, оголосивши, що скасовують свої плани щодо інвестування 17 мільйонів євро в будівництво нового заводу на півдні Франції. Ця акція символізує протест проти податків, які карають виробників і таврують їх продукцію.

Близько 20% людей у ​​світі страждають від ожиріння, а проблеми, пов’язані з надмірною вагою, відчуває кожна друга людина. Багато споживачів, особливо підлітки і молодь, віддають перевагу лимонадам перед будь-якими іншими напоями – і це вже входить у звичку, незважаючи на те, що їхній вплив на організм є вкрай негативним.

Наприклад, вживання однієї баночки на день призводить до збільшення ваги на 500 грамів на місяць. Кислота, що міститься в цих напоях, псує емаль і руйнує зуби. Крім цього, газовані напої підвищують ризик розвитку ожиріння печінки і ниркових кольок, порушують процес формування кісток у дітей і сприяють розвитку остеопорозу у дорослих, викликають зневоднення організму тощо.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.