Новини технологій. 8 грудня. За допомогою плагіна користувачі можуть одержувати новини від інших учасників соцмережі, навіть якщо ті не є їхніми друзями.

Facebook з новою функцією

Соціальна мережа Facebook планує запустити соціальний плагин “Підписатися” (Subscribe) для сторонніх сайтів, за допомогою якого користувач зможе стежити за відновленнями Facebook-профілю конкретного журналіста, відомої особистості або політика, пише TechCrunch с посиланням на представників Facebook.

Функцію “Підписатися”, за допомогою якої користувачі можуть одержувати новини від інших учасників соцмережі, навіть якщо ті не є їхніми друзями, Facebook запустила у вересні поточного року. Натиснувши на відповідну кнопку на сторінках інших учасників Facebook, користувачі можуть одержувати у свою новостну стрічку їхні публічні повідомлення, фотографії й інший контент без необхідності взаємної “дружби” у соцмережі.

Однак кнопка “Підписатися” призначена саме для особистих профайлів користувачів, у той час як для підписки на відновлення публічних сторінок (Pages) і груп існує кнопка “Мені подобається” (Like). Саме цю кнопку розміщають зараз на своїх веб-сайтах організації й відомі людей, щоб збільшити свою аудиторію на Facebook.

За словами віце-президента Facebook по регіоні EMEA (Європа, Близький схід й Африка) Джоанни Шилдс, кнопка “Підписатися” буде доступна для всіх бажаючих сайтів “найближчим часом”, однак точних строків вона не назвала.

Соціальна мережа Facebook є найбільшою у світі, її аудиторія перевищує 800 мільйонів користувачів.

Джерело РИА Новости 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.