Новини  науки. 18 грудня. Троє чоловіків з Данії вважають, що вигадали ефективний засіб для боротьби з осінньо-зимовою депресією.

Сонячні окуляри

Їхня ідея – це сонячні окуляри навпаки, які не захищають від світла, а проводять його і направляють в обличчя носія.

«Наша місія полягає в тому, щоб поліпшити настрій людей, які відчувають нестачу енергії в зимові місяці. Ми пропонуємо за справедливою ціною безпечний і ефективний продукт, який легко носити, – заявляють Сорен, Крістіан і Лессі, творці очкулярів Seqinetic.

Як передає Inhabitat, окуляри Seqinetic – це шість світлодіодів за матовим відбивачем, який ллють світло на обличчя, навколо очей, але аніскільки не заліплюють. У них можна читати книжку або сидіти за ноутбуком. Живиться пристрій від двох батарей ААА.

«Seqinetic влаштовані так, що підходять практично кожному з одним носом і двома вухами. Використовуйте окуляри по 30 хвилин в день, і ви будете мати набагато більше енергії», – запевняють данці.

Розробники відкрили сторінку на сервісі Kickstarter, щоб зібрати необхідні $ 8000 стартового капіталу. Поки вдалося залучити близько $ 5000, на збір відсутніх коштів залишився тиждень.

Якщо у данців все вийде, окуляри можна очікувати на ринку в січні 2012 року. Передбачувана ціна – $ 80.

Джерело Взгляд за грань

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.