Новини України. 7 грудня. У Чернівцях на вулиці Головній у стіні магазину «Букініст» невідомі вандали обламали пальці пам’ятнику Віктору Януковичу авторства епатажного художника Анатолія Федірка.

Пам'ятник Януковичу в Чернівцях

Після цього автор відправив пам’ятник на реконструкцію. Федірко розбив залишки гіпсової скульптури і викинув у смітник. Від пам’ятника залишився лише шматок вугілля і табличка «Реставрація», передає Zik.

Автора акт вандалізму глибоко обурив:

«До президента може бути різне ставлення, але навіщо знищувати артефакти? Політична боротьба повинна бути відкритою, а не таємницею».

«У 2009 році ми відкривали пам’ятник кандидату в президенти. Над створенням образу нового пам’ятника працюватиvenm. Життя покаже. Зрештою, фрагмент пам’ятника з донецького вугілля залишився», – сказав Федірко.

Разом з тим, пам’ятники Юлії Тимошенко, Дмитру Фірташу, Арсенію Яценюку та Юрію Андруховичу, які розташовані на цій cамій стіні, залишилися неушкодженими.

Нагадаємо, в грудні 2009 року в Чернівцях епатажний художник Анатолій Федірко відкрив пам’ятник Віктору Януковичу у вигляді руки, яка показує знак «Viktoria», і шматка антрациту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.