Новини світу. 22 грудня. Пам’ятник співзасновнику корпорації Apple Стіву Джобсу відкрився у середу в столиці Угорщини Будапешті за ініціативою угорської компанії GRAPHISOFT.

Висота пам'ятника складає більше двох метрів, а вага скульптури - 220 кілограмів

Як повідомив нинішній глава компанії Габор Бояр, пам’ятник Джобсу компанія відкрила в знак вдячності за його підтримку фірми, розвиток якої відбувався в Угорщині ще за комуністичного режиму.

Статуя, виконана скульптором Ерно Тотом, зображує засновника Apple в його традиційному вигляді – бронзовий Джобс одягнений в водолазку, джинси, кросівки, а на його обличчі круглі окуляри. Висота пам’ятника складає більше двох метрів, а вага скульптури – 220 кілограмів.

«Він був однією з найбільших особистостей нашої ери, і це ми хотіли висловити цією скульптурою», – заявив Бояр.

За його словами, Стів Джобс став одним із творців такої технологічної революції, яку можна порівняти з винаходом писемності.

Стів Джобс пішов з життя 5 жовтня 2011 у віці 56 років після тривалої хвороби. Офіційна біографія Джобса, написана за його безпосередньої участі колишнім редактором журналу Time Уолтером Айзексоном, стала бестселером ще до виходу в друк в кінці жовтня.

За матеріалами euromag

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.