Новини світу. 31 грудня. Щороку лікарі планети повертають до життя безліч людей, які пережили клінічну смерть.

Жінка померала 22 рази

Днями 44-річна мешканка англійського графства Кембриджшир відзначила своєрідний ювілей – 10 років тому нині 44-річна жінка перенесла протягом кількох годин 22 клінічні смерті.

У той час вона, мати двох дочок-школярок була абсолютно здоровою жінкою: Менді напружено працювала, а у вільний час регулярно грала у великий теніс і їздила на велосипеді.

Однак протягом приблизно 6 місяців, які передували ночі, яка ледь не стала фатальною для Менді Хейг, вона регулярно зазнавала незрозумілу втому і чомусь болі в обох передпліччях. Жінка відправилася до лікаря, який піддав її ретельному обстеженню, проте нічого тривожного не виявив.

“Але одного разу вночі в кінці 2001 року я прокинулася від страшного болю в грудях: боліло так, як ніби хтось проколов мене величезним мечем. Я ледь встигла розбудити чоловіка, який спав поруч”, – згадує Менді.

Її переляканий чоловік викликав “швидку допомогу” і сказав жінці, що її обличчя набуло незвичайного сірого кольору.

Менді втратила свідомість вже коли лежала на носилках в салоні “швидкої”, але ще була жива, коли її доставили в клініку. Потім вона померла.

Поки одна бригада лікарів раз за разом реанімувала Менді, інша готувалася до термінової операції – їй встановили стенти, які розширили просвіти заблокованих бляшками холестеринів судин.

“У мене не було практично ніяких видінь, лише один раз немов побачила операційну ніби збоку: безліч людей щось робили з моїм тілом з гарячковою швидкістю. А біля дверей у кріслі сиділа і дивилася на події моя тітка, яка давно померла”, – згадує Менді.

На наступний ранок вона прийшла до тями. Через 6 днів Менді виписали з лікарні, а тепер, 10 років потому, вона працює по 6 днів на тиждень і відчуває себе чудово.

У ту ніч 10 років тому лікарі повертали її до життя в цілому 22 рази.

Джерело Обозреватель 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.