Новини здоров’я. 22 грудня. Мешканка Бразилії народила дитину з двома головами.

Мати зовсім не переймається з приводу двоголового новонародженого

Медичне обстеження показало, що всі органи новонародженого функціонують нормально.

25-річна Марія де Назаре з сільської місцевості в штаті Пара на півночі країни була впевнена, що чекає близнюків – такі результати були отримані при обстеженні з приводу вагітності. Незадовго до пологів вона відчула біль у животі і звернулася в лікарню міста Анажас.

Співробітники медичної установи прийняли рішення зробити жінці кесарів розтин. У ході операції, проведеної в ніч на 19 грудня, на світ з’явився немовля масою 4,5 кілограма з двома головами.

По суті, новонароджений є зрощеними близнюками із загальними кінцівками і тулубом, але різними головами. Обстеження показало, що у нього дві голови і два хребта, однак внутрішні органи не дубльовані. При цьому, на подив лікарів, організм дитини функціонує абсолютно нормально.

21 грудня мати зі зрослими близнюками, названими Еманоель і Жезус, були доставлені на вертольоті в лікарню Санта Каса в столиці штату Белеме для подальшого спостереження. Директор цієї установи повідомила, що оскільки обидві голови функціонують нормально, мова про видалення однієї з них не йде. “На даний момент ми думаємо лише про те, щоб підтримувати дитину в хорошому стані і подивитися, як вона розвивається”, – заявила вона.

Як повідомляється, Де Назаре, що вже має трьох дітей, зовсім не переймається з приводу двоголового новонародженого і бажає швидше повернутися з ним додому. Вона знаходиться поруч з дитиною весь час і прикладає до грудей обидва його рота.

Раніше в цьому році в східному бразильському штаті Параїба також народилося двоголове немовля. Воно померло через кілька годин після народження через недостатнє кровопостачання однієї з голів.

За матеріалами medportal

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.