Новини України. 25 грудня. Артур Шевцов розповів донецьким журналістам про подібність українських націоналістів і фашистів.

Олег Тягнибок
Тягнибок обурився через Гітлера

На з’їзді ВО “Свобода”, який відбувся в суботу, було знято з посади голову Донецької організації Артура Шевцова.

Шевцову також зробили догану і заборонили займати керівні посади в партії. Ініціатором виступив лідер партії Олег Тягнибок.

На з’їзді Олег Тягнибок зачитав фрагмент інтерв’ю Шевцова порталу “Острів”, яке й стало причиною зняття того з посади.

Шевцова запитують:” Як ви ставитеся до ідей Гітлера – багато хто вважає вас їх послідовниками?”. Той відповідає: “У кожного своє ставлення до Гітлера. Єдиної позиції партії з цього приводу немає”, – процитував свого однопартійця Тягнибок.

В інтерв’ю “Острову” Шевцов каже, що в українських націоналістів є певна схожість із німецькими фашистами, і зазначає, що “не можна ігнорувати чужий досвід, якщо він може бути корисним для справи”.

“Як можна казати таку маячню? Існує позиція партії: Гітлер і Сталін – одне й те саме. Різниця між націонал-соціалізмом і соціал-націоналізмом величезна!”, – обурився Тягнибок.

Проти зняття з посади Шевцова проголосували три члени партії ВО “Свобода”.

Нагадаємо, що на з’їзді партії Олег Тягнибок заявив, що ВО “Свобода” розраховує отримати 50 місць у Верховній Раді за результатами виборів-2012.

Джерело gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.