Новини України. 25 грудня. Голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок готовий до поступок заради спільної перемоги на виборах-2012 і після проходження в парламент готується прийняти кілька важливих законів.

Тягнибок впевнений в перемозі на виборах

Про це Цензор.НЕТ.

“Координація дій та об’єднання передбачають, що ти чимось повинен пожертвувати. Наприклад, у Галичині ми взагалі завжди виграємо: от взяти Львів, так на виборах до місцевих органів влади з 45 мажоритарних округів ми виграли 37, з 30 округів Івано-Франківська ми виграли 25. Навіщо нам з кимось об’єднуватися – ми все одно виграємо!” – впевнений Тягнибок.

Він хоче провести депутатів в округах Центральної Україні.

“Ми розуміємо, що заради спільної перемоги нам доведеться поступитися деякими округами, зокрема на Галичині. З іншого боку ми, можливо, отримаємо посилення в центральній та східній Україні, де ми так само розраховуємо провести депутатів, у тому числі і по мажоритарних округах”, – зазначив глава “Свободи”.

Головне – вже зараз домовитися про ті рішення, за які голосуватиме майбутнє парламентська більшість, вважає Тягнибок.

“Наприклад, про перелік з 12 законів, за які майбутнє національну більшість в парламенті буде голосувати. Це закон про імпічмент президента Януковича, інший закон про вибори – на базі пропорційної системи з відкритими списками, закон про люстрацію, закон про заборону комуністичної ідеології, заборона продажу землі сільськогосподарського призначення, про повернення стратегічних об’єктів у власність держави. Ми послухаємо пропозицію наших партнерів і зведемо разом спільне рішення”, – підсумував він.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.