Новини України. 2 грудня. До голодуючих чорнобильців у Маріїнському парку прийшов лідер “Свободи” Олег Тягнибок та запропонував допомогу.

Тягнибок: люди, вибачте, хочуть пісяти не під дерева

Чорнобильці попросили допомогти зі встановленням туалету. Як з’ясувалося, для того, щоб встановити у Маріїнському парку біотуалет, потрібен дозвіл керівництва парку.

Наразі питання про отримання дозволу вирішується. Як тільки його вирішать, “Свобода” привезе біотуалет.

“Ми підтримуємо і завжди підтримували вимоги чорнобильців. Тому я і прийшов. По-друге, серед голодуючих є члени нашої партії. Тобто, зрозуміло, що ми проявляємо солідарність. Але тут склалася делікатна ситуація. Вони зараз наступають на ці самі граблі, що наступали і підприємці, і студенти, і афганці. Не інакше як влада їм порадила проводити протести без політиків”, – вважає Тягнибок.

“Але не можливо з владою, яка є політичною, боротися без політики. Те, що люди вийшли на акцію протесту вже означає, що вони зайнялися політикою. Ми намагаємося рекомендувати їм, щоб вони виступали з політичними протестами. Те, що вони кажуть, що їхній протест — це не політика — це або помилка, або провокація”, – переконаний головний “свободівець”.

Тягнибок також пояснив ситуацію зі встановлення біотуалету у парку.

“Щодо ситуації з туалетом, то це просто анекдотична ситуація. Тобто люди, вибачте, хочуть пісяти не під дерева. Ми можемо поставити туалет де завгодно, та тепер нас пустили по великому колу. Зараз нас відправили в управління зелених насаджень Печерського району. Це те саме управління, яке закрило всі туалети у Маріїнському парку, які є.

Ну нічого, ми походимо, напишимо офіційного листа, візьмемо наших депутатів і походимо по тих кабінетах. Але поки ми ходимо по кабінетам, у людей залишається їхнє природнє бажання”, – наголосив лідер “Свободи”.

Представники “Свободи” вже отримали усний дозвіл на встановлення туалету від управління парку. Наразі вирушили за письмовим дозволом.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.