Новини технологій. 11 грудня. Сергій Григорович, засновник і генеральний директор найбільшого розробника комп’ютерних ігор у Східній Європі – київської компанії GSC Game World – вирішив закрити компанію.

Сергій Григорович вирішив закрити свою компанію

9 грудня Григорович оголосив про закриття компанії на зборах трудового колективу. Своє рішення він пояснив особистими причинами, не конкретизуючи їх.

Співробітникам компанії пообіцяли, що належна їм заробітна плата буде виплачена до лютого 2012 року. В компанії працює близько 40-50 чоловік.

Частина трудового колективу пов’язує закриття компанії з невдоволенням Григоровича ходом розробки гри STALKER 2, а частина – з інтересом до компанії з боку однієї з силових структур, який почався близько двох місяців тому.

Проте вищевказані причини – це лише припущення і версії.

Компанія GSC Game World працює в індустрії комп’ютерних ігор з 1995 року. Вона випустила більше десяти власних ігрових проектів, у тому числі «Козаки», «STALKER», «Завоювання Америки», «Герої знищених імперій». Перші дві стали надпопулярними і навіть культовими в колах українських геймерів. Григорович став підприємцем 2010 року в Україні за версією компанії Ernst & Young.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.