Новини світу. 28 грудня. У Туві сталося більше 20 слабких підземних поштовхів, що мінімізує ймовірність повторного сильного землетрусу.

Подібної сейсмоподії силою в 9,5 бала не було в Туві за всю історію сейсмоспостереження

Про це повідомили у прес-службі ГУ МНС по Кемеровській області.

“На 11:00 мск серія афтершокових процесів вже налічує 22 слабких сейсмічних поштовхів. Таким чином мінімізується ймовірність повторного сильного землетрусу”, – сказав співрозмовник агентства.

Територія Туви відноситься до сейсмонебезпечної з силою землетрусу 8-9 балів. “За останні 20 років на території республіки сталося 218 сейсмічних подій, дві з яких в 1991 і 1995 роках ідентичні за своєю силою землетрусу 27 грудня”, – сказали в ГУ МНС.

Науково обгрунтованим свідченням того, що перший сильний сейсмічний поштовх не повториться, є так звані афтершокові процеси, коли після першого сильного сейсмічного явища, відбувається серія значно слабших землетрусів.

Раніше голова МНС Росії Сергій Шойгу повідомив, що сила землетрусу в Туві склала 9,5 бала за шкалою Ріхтера. “Подібної сейсмоподії силою в 9,5 бала не було в Туві за всю історію сейсмоспостереження”, – уточнив він.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.