Новини політики. 14 грудня. Перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов запевняє, що немає ніяких розбіжностей в питанні діяльності партії між ним і лідером партії Юлією Тимошенко.

Олександр Турчинов
Турчинов: жодних розбіжностей немає

Про це Турчинов заявив сьогодні, 14 грудня, журналістам, коментуючи інформацію в деяких ЗМІ про те, що Тимошенко передала Турчинову записку, в якій мова йшла про неприпустимість голосування за закон про вибори народних депутатів, а також про те, що екс-прем’єр під час зустрічі з комісаром ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефаном Фюле назвала таке голосування помилкою.

За словами Турчинова, це не перша провокація, яка оприлюднена в ЗМІ проти партії «Батьківщина».

Він зазначив, що зустріч Тимошенко з Фюле проходила не віч-на-віч, а в присутності прокурорів, керівництва СІЗО, тому приватної розмови не вийшло.

Турчинов зазначив, що про існування записки, яка нібито була йому передана, може сказати тільки сама Тимошенко або він сам, якщо такий лист направлено на його ім’я.

На питання, чи було все-таки такий лист, Турчинов відповів: «Я можу сказати, що всі команди нашого лідера ми виконуємо в обов’язковому порядку», і додав, що в даному випадку можна говорити лише про те, що Тимошенко хворіє, і тому комунікація є досить складною.

Відповідаючи на питання, чи була комунікація між Тимошенко і ним у день голосування у Верховній Раді за закон про вибори, Турчинов зізнався, що такої комунікації не було.

На питання, чому в такому випадку відбулося голосування, Турчинов відповів: «Я вам в п’ятий раз кажу, що у нас немає розбіжностей з Юлією Володимирівною».

«Вони намагаються скомпрометувати Юлю, але не можуть, тому вони намагаються скомпрометувати партію. Немає розколу в опозиції і немає розколу між Юлею і «Батьківщиною», вона була і залишається нашим лідером», – запевнив Турчинов.

При цьому перший заступник голови партії «Батьківщина» взагалі не відповів на питання, яким чином відбулася зміна керівництва фракції, якщо це питання до голосування на засіданні фракції не був узгоджений з Тимошенко.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.